به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت الاسلام محمدعلی فروغی در خطبه‌های نماز جمعه اردبیل اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب باید چنان عمل کند که نقطه امید مردم به یاس تبدیل نشود. وی تلاش مذبوحانه دشمنان را در ناامید کردن مردم یادآور شد و گفت: در وهله اول باید منابع انسانی در این کشور درست […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت الاسلام محمدعلی فروغی در خطبه‌های نماز جمعه اردبیل اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب باید چنان عمل کند که نقطه امید مردم به یاس تبدیل نشود.

وی تلاش مذبوحانه دشمنان را در ناامید کردن مردم یادآور شد و گفت: در وهله اول باید منابع انسانی در این کشور درست مدیریت شود تا با روی کار آمدن افراد قوی، امین و حافظ بیت المال کارها سامان یافته و جلوی حقوق نجومی‌ها و ویژه خواری‌ها گرفته شود.

امام جمعه موقت اردبیل قطعی برق واحدهای صنعتی را در تابستان و قطعی گاز در زمستان را نمونه آشکار سو مدیریت در کشور و استان اردبیل دانست و بیان کرد: انتظار می‌رود در دولت جدید بساط چنین بی مبالاتی‌ها برچیده و دولت با آینده‌نگری حداقل مشکلات آب، برق و گاز را رفع کند.

وی مردم را به صبوری و مقاومت دعوت کرد و گفت: نباید اجازه داد دشمنان از فضای نارضایتی مردم به نفع اهداف شوم خود سو استفاده کند.

در حال به روز رسانی …

انتهای پیام/

منبع