به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی  و «صاحبه غفاراوا» رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان عصر امروز دوشنبه (۱۹ دی‌ماه)، در حاشیه نشست مجمع مجالس آسیایی با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند. همچنین، قالیباف در حاشیه این اجلاس با «مصطفی شنتوپ»، رئیس پارلمان ترکیه نیز دیدار و گفت‌وگو کرده […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی  و «صاحبه غفاراوا» رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان عصر امروز دوشنبه (۱۹ دی‌ماه)، در حاشیه نشست مجمع مجالس آسیایی با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

همچنین، قالیباف در حاشیه این اجلاس با «مصطفی شنتوپ»، رئیس پارلمان ترکیه نیز دیدار و گفت‌وگو کرده است.

قالیباف شامگاه گذشته، (یکشنبه، ۱۸دی‌) به همراه اعضای گروه پارلمانی مجمع مجالس آسیایی در مجلس شورای اسلامی و معاون وزارت امور خارجه وارد ترکیه شده و در بدو ورود مورد استقبال نایب رئیس مجلس ترکیه و مقامات محلی قرار گرفته است.

سیزدهمین دورهٔ اجلاس مجمع مجالس آسیایی به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای بین‌المللی در سطح آسیا از امروز دوشنبه(۱۹ دی)  آغاز شده و فردا(سه‌شنبه، ۲۰ دی‌) نیز به میزبانی ترکیه ادامه دارد؛ در این اجلاس ۷ کشور در سطح رئیس مجلس و ۴ کشور در سطح نایب‌ رئیس شرکت کرده‌اند.

پایان پیام/

منبع خبر: فارس