حجت‌الاسلام مهدی نوروزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات دو پیام برای معاندین خارجی و همچنین مسئولان داخلی به همراه داشت که در صورت دریافت این پیام به راحتی می‌توان حضور آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی را به خوبی تبیین و تشریح کرد. وی تصریح کرد: […]

حجت‌الاسلام مهدی نوروزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات دو پیام برای معاندین خارجی و همچنین مسئولان داخلی به همراه داشت که در صورت دریافت این پیام به راحتی می‌توان حضور آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی را به خوبی تبیین و تشریح کرد.

وی تصریح کرد: پیام ملت ایران برای دشمنان و معاندین نظام اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد این بود که ملت ایران به رغم همه کارشکنی‌ها، توطئه‌ها و تلاش امپراتوری رسانه‌ای غرب هیچ وقت از اصل نظام، ارزش‌ها و آرمان‌های آن خسته و ناامید نشده بلکه تلاش می‌کنند تا در مسیری گام بردارند که بخش عظیمی از مشکلات و نارسایی‌های مدیریتی برطرف و به نوعی حقانیت و اصالت نظام اسلامی مورد حمایت و همراهی قرار گیرد.

مدرس حوزه و دانشگاه‌های اردبیل گفت: معاندین خارجی نظام اسلامی به اصل این موضوع واقف هستند که ملت ایران هیچ وقت از پشتیبانی نظام اسلامی و حاکمیت اسلام و قرآن عقب‌نشینی نمی‌کند ولی از برخی از مدیریت‌های داخلی و نگاه ارباب رعیتی برخی از مسئولان گله‌مند هستند که این گلایه‌ها را در آرای خود به خوبی نشان دادند.

نوروزی به پشتوانه رأی مردم و ضرورت خدمت به آحاد جامعه بر اساس این پشتوانه عظیم اشاره کرد و افزود: در عرصه بین‌المللی دشمنان و دوستداران نظام به خوبی فهمیده‌اند که این مردم همواره شگفت‌ساز صحنه‌های سخت و دشوار بوده و قطعاً باید در حل مشکلات داخلی و خارجی تدبیری درست بیندیشند.

وی پیام معنادار حضور ملت در پای صندوق‌های رأی را در انتخاب رئیس جمهور آینده بازگشت به پیام اصیل انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری و حتی امام راحل برشمرد و خاطر نشان کرد: میزان مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد نشان می‌دهد که مردم به دور از شعارهای احساسی و اغراق‌گونه به نامزدی رأی دادند که اصلی‌ترین پیام او برگرفته از بطن و متن پیام‌های انقلابی و آرمان‌های ۴۲ سال اخیر بوده و همواره بر تداوم این مسیر پای فشرده است.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ملت ما به برخی مدیریت‌های ناصحیح در جامعه، دزدی‌ها، اختلاس‌ها و رانت‌ها معترض هستند و به صورت شفاف اعلام می‌کنند که در مسیر مدیریت جامعه با هیچ گروه، جناح و فردی عقد اخوت نبسته و همواره بر حضور مؤثر مدیران شایسته در رأس کار تاکید دارند.

مدرس حوزه و دانشگاه‌های اردبیل بیان کرد: رئیس جمهور منتخب باید در مسیر جدید مدیریت جامعه باید به نحوی عمل کند تا در کنار اصلاح امور مردم، اعتمادسازی به شکل درست و صحیح اتفاق افتاده تا در سال‌های بعد این میزان مشارکت ارتقا یابد.

انتهای پیام/

منبع