الله شکر عبدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در پاسداشت ایام دهه فجر و با هدف ارج نهادن به تلاش‌های انقلابیون استان اردبیل در سال ۵۷ دیدارهایی با بازماندگان این ایام خاطره‌انگیز انجام شده و پای درد دل‌ها و خاطرات شیرین آنها نشستیم. وی ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را […]

الله شکر عبدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در پاسداشت ایام دهه فجر و با هدف ارج نهادن به تلاش‌های انقلابیون استان اردبیل در سال ۵۷ دیدارهایی با بازماندگان این ایام خاطره‌انگیز انجام شده و پای درد دل‌ها و خاطرات شیرین آنها نشستیم.

وی ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه و انتقال آن به نسل‌های آینده یادآور شد و تصریح کرد: اگر امروز انقلاب اسلامی پابرجاست نتیجه و ثمره این انتقال مواریث و ارزش‌هاست که همچنان در صدر توجه جهانیان است.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در سال ۵۷ همین مردان کارهای تاریخی و سرنوشت‌سازی را برای آینده این کشور انجام دادند که نسل نوجوان و جوان ما باید با این فعالیت‌ها آشنا شده و روحیه انقلابی‌گری در جامعه توسعه پیدا کند.

عبدی افزود: امروز صدور انقلاب اسلامی از مرزها و فراتر از آن زمینه عظمت انقلاب و نهضت امام راحل را فراهم کرده و ما شایسته است در مناسبت‌های مختلف این گنجینه‌های عظیم مجاهدت را پاس داشته و در کنار آنها مشق وفاداری و ایثار کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: به همت سپاه استان اردبیل طرح یاد یاران با هدف دیدار با انقلابیون در مناطق مختلف استان اجرا شد تا ما در کنار خاطرات شیرین و اظهار نظرهای رزمندگان و سلحشوران آن ایام بتوانیم از گنجینه عظیم معرفتی بیشتر بهره بگیریم.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: امروز شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی برای این کشور و ملت ما سرمایه عظیم معنوی هستند و هیچ وقت این سرمایه رنگ و بوی غربت نخواهد گرفت.

در ایام‌الله دهه فجر و به همت سپاه حضرت عباس (ع) دیدار با انقلابیون در شهرهای مختلف استان در قالب طرح یاد یاران برگزار و فرماندهان سپاه با حضور در منازل این چهره‌های انقلابی سعی کردند از آنها دلجویی کنند.

انتهای پیام/

منبع