به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران تصمیم به برگزاری دو جلسه تمرینی آینده تیمش پشت درهای بسته گرفت. تیم ملی فوتبال ایران که روز چهارشنبه در آخرین بازی مرحله یک هشتم جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه قرار می‌گیرد تا حساسیت حضور دو تیم در مرحله حذفی به […]

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران تصمیم به برگزاری دو جلسه تمرینی آینده تیمش پشت درهای بسته گرفت. تیم ملی فوتبال ایران که روز چهارشنبه در آخرین بازی مرحله یک هشتم جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه قرار می‌گیرد تا حساسیت حضور دو تیم در مرحله حذفی به اوج برسد.

سوری‌ها که برای نخستین بار به یک هشتم راه یافته‌اند دنبال کوچک‌ترین روزنه برای دریافت اطلاعات از تاکتیک‌های مد نظر امیر قلعه نویی هستند.

تلویزیون سوریه روز گذشته دو تن از نیروهای خود را به تمرین ایران فرستاده بود که آنها اصرار به ماندن و همچنین مصاحبه با مهدی طارمی داشتند. درخواستی که مورد تأیید بخش رسانه‌ای تیم ملی ایران هم قرار نگرفت و آنها سریعا خواهان ترک محل تمرین ایران توسط سوری‌ها همچون سایر اصحاب رسانه شدند.

کادر فنی تیم ملی ایران نیز در اقدامی مناسب برای جلوگیری از درز هرگونه خبر با توجه به اهمیت دیدار با سوریه تصمیم گرفت تمرینات را پشت درهای بسته برگزار کند تا ملی‌پوشان دور از هرگونه حاشیه و با تمرکز کافی مقابل سوریه آماده شوند.

دو «سوری» تمرین تیم ملی فوتبال ایران را بستند!
رسانه‌های سوری در تمرین روز گذشته تیم ملی ایران

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر