به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و نهم لیگ برتر امروز برابر پیکان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد. گل نخست سپاهان از روی نقطه پنالتی به دست آمد و وحید کاظمی داور مسابقه در همان نیمه اول، شرزود تمیروف بازیکن ازبکستانی پیکان را […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و نهم لیگ برتر امروز برابر پیکان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد. گل نخست سپاهان از روی نقطه پنالتی به دست آمد و وحید کاظمی داور مسابقه در همان نیمه اول، شرزود تمیروف بازیکن ازبکستانی پیکان را با دو کارت زرد اخراج کرد.

سعید مظفری زاده کارشناس داوری در خصوص صحنه‌های بحث برانگیز این بازی، اعلام پنالتی به سود سپاهان را تصمیم اشتباهی دانست و گفت: روی بازیکن سپاهان نیرویی وارد نمی‌شود که تعادل بازیکن را بر هم بزند. این یک برخورد عادی بود و نمی‌توانست خطا باشد. وحید کاظمی جزو داوران موفق این فصل بوده اما در این صحنه خطایی ندیدم.

وی در خصوص اخراج تمیروف تاکید کرد که جریمه این بازیکن با کارت زرد اول درست بوده اما در نشان دادن کارت زرد دوم به او اشتباه صورت گرفته است. مظفری زاده گفت: در این صحنه احمدزاده (بازیکن سپاهان) شبیه سازی می‌کند و بازیکن پیکان ضربه‌ای به او نمی‌زند. احمدزاده باید اخطار می‌گرفت.

کارشناس داوری همچنین ادامه داد: در دو مورد بازیکنان پیکان برخورد بدی با داور داشتند که باید اخطار می‌گرفتند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر