به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، مراسم دومین سالگرد شهادت دانشمند برجسته کشورمان محسن فخری‌زاده در روز جمعه (یازدهم آذر) از ساعت ۱۴ الی ۱۶ با حضور اقشار مردم و مسئولین کشوری و لشکری  در امام زاده صالح(ع) تهران برگزار می‌شود. همچنین در این مراسم جمعی از مداحان اهل بیت عصمت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، مراسم دومین سالگرد شهادت دانشمند برجسته کشورمان محسن فخری‌زاده در روز جمعه (یازدهم آذر) از ساعت ۱۴ الی ۱۶ با حضور اقشار مردم و مسئولین کشوری و لشکری  در امام زاده صالح(ع) تهران برگزار می‌شود.

همچنین در این مراسم جمعی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) و شعرای آیینی کشور نیز به اجرای برنامه می‌پردازند.

پایان پیام/

 

 

 

mohsen Y.n:
پیام سردار سرلشکر باقری بمناسبت سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار

 گل واژه پرستار آمیزه ای ارزشمند از دانش، مهارت و ارزش های متعالی انسانی و الهی است. او که با التیام آلام جسمی و روحی بیماران، سلامتی و امید را به آنان هدیه می‌کند.

سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، از آن رو بر صفحه تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز پرستار نقش بسته است که پرستاری تجلی الهام بخش ایثار، آگاهی، همراهی و صبوری است.

 مردم ایران اسلامی اوج عظمت پرستاری را همواره و به خصوص در دوران دفاع مقدس و بیماری منحوس کرونا از عمق جان لمس کرده و تلاش و مجاهدت این قشر فداکار جامعه را همگام با سایر گروه های پزشکی و پیراپزشکی فراموش نخواهند کرد که بی‌تردید این جهاد عظیم همچون نگینی بر سینه جامعه پزشکی و پرستاری کشور و نیروهای مسلح خواهد درخشید.

اینجانب ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت پرستار کربلا و پرچمدار جهاد تبیین حماسه حسینی، حضرت زینب کبری سلام الله علیها، روز پرستار را به آحاد جامعه پرستاری کشور و به ویژه پرستاران شاغل در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیروهای مسلح تبریک عرض نموده و در مقابل مقام والای شهدای پرستار سر تعظیم فرود می آورم.

منبع خبر: فارس