به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام آیت نعمتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر نیر اظهار کرد: هفته دولت یادآور دلاورمردی‌های شهیدان رجایی و باهنر در خدمت‌رسانی به مردم در روزهای پرالتهاب پیروزی انقلاب اسلامی ایران است. وی با اشاره به اینکه دولت‌ها باید سیره و سلوک مردمی شهیدان رجایی و باهنر را […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام آیت نعمتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر نیر اظهار کرد: هفته دولت یادآور دلاورمردی‌های شهیدان رجایی و باهنر در خدمت‌رسانی به مردم در روزهای پرالتهاب پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه دولت‌ها باید سیره و سلوک مردمی شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند، تصریح کرد: دولت سیزدهم در یک سال فعالیت خود به رغم مشکلات موجود در کشور، نشان داد صبورترین و ساعی‌ترین دولت است.

امام جمعه نیر به مطالبات رهبر معظم انقلاب از دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: ایجاد تحول در مدیریت اجرایی کشور و انقلاب در مدیریت فرهنگی کشور از جمله مطالبات رهبر انقلاب از دولت سیزدهم است و در کنار آن باید فکری اساسی به معیشت مردم نیز اندیشیده شود.

حجت‌الاسلام نعمتی با اشاره به مطالبه‌گری به حق مردم از مسئولان افزود: مطالبه مردم شهرستان در بخش‌های مختلف اعم از اتمام طرح جامع گردشگری بولاغلار و راه‌اندازی آب‌های گرم معدنی از مطالبات به حق مردم شهرستان نیر از مسئولان است که تلاش جدی و جهادگونه‌ای را می‌طلبد.

وی به عادی‌سازی روابط ترکیه و سوریه اشاره کرده و وقت‌کشی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای را نشان از ضعف آنها قلمداد کرد.

خطیب جمعه نیر رسالت مهم اصحاب رسانه در اطلاع‌رسانی درست در جامعه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمنان با برنامه‌ریزی که در فضای مجازی می‌کنند، سعی دارند تا افکار اصحاب رسانه کشورمان را در فضای مجازی مدیریت کرده و زندگی ما را هدف قرار دهند که باید مراقب توطئه آنها باشیم.

انتهای پیام/

منبع