به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به خسارت‌های وارد شده به مردم در بورس، اظهار کرد: دولت سیزدهم انتظار می‌رود در خصوص ضرر و زیان مردم در بورس و همچنین در خصوص احیای گرانی و مسکن را که از […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به خسارت‌های وارد شده به مردم در بورس، اظهار کرد: دولت سیزدهم انتظار می‌رود در خصوص ضرر و زیان مردم در بورس و همچنین در خصوص احیای گرانی و مسکن را که از اساسی‌ترین مشکلات مردم می‌باشد، ساماندهی کند.

وی خطاب به دولت سیزدهم عنوان کرد: مردم در چند سال گذشته نسبت به دولت بی اعتماد و ناامید شده بودند که بازآفرینی اعتماد عمومی مردم از این دولت مردمی و انقلابی مورد انتظار است.

خطیب جمعه پارس آباد ادامه داد: بازآفرینی اعتماد عمومی مردم در گرو گسترش عدالت در حوزه‌های مختلف و اصلاح قوانین فساد آفرین و اجرای کامل قوانین ضد فساد و برخورد قاطع با مدیران فاسد و استفاده از مدیران فساد ستیز و مردمی کردن نظارت بر اعمال و رفتار مسئولان است.

امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران و جانبازان و همچنین یادآور سرافرازی و سربلندی مردم ایران اسلامی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پارس آباد ضمن تسلیت شهادت جانباز پاسدار علی باباخانی، افزود: جانباز ۷۰ درصد سرهنگ پاسدار شهید علی باباخانی بعد عمری رشادت و جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

حجت الاسلام باقری بنابی ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، تاکید کرد: تقوای الهی زمینه سعادت دنیا و آخرت است و دستیابی به سعادت واقعی در رعایت تقوای الهی است.

انتهای پیام/

منبع