سالار موسوی فعال در صنعت لوستر و وسائل تزئینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با بیان اینکه از سال ۹۴ در این حرفه مشغول به کار است گفت: مرحله اولیه کار با ۱۲ نفر آغاز شد که حالا این تعداد به ۷۰ نفر رسیده است. وی در قیاس محصولات تولید داخلی با اجناس […]

سالار موسوی فعال در صنعت لوستر و وسائل تزئینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با بیان اینکه از سال ۹۴ در این حرفه مشغول به کار است گفت: مرحله اولیه کار با ۱۲ نفر آغاز شد که حالا این تعداد به ۷۰ نفر رسیده است.

وی در قیاس محصولات تولید داخلی با اجناس خارجی گفت: کالاهای خارجی فقط نما دارند. بسیاری از کالاهای وارداتی بویژه محصولات چینی کیفیت بسیار پایینی دارند.

فعال صنعت لوستر و وسائل تزئینی گفت: مردم در کنار زیبایی به دنبال جنس با کیفیت و با قیمت مناسب هستند.

موسوی با بیان اینکه در حال حاضر مردم به دنبال محصولات داخلی هستند گفت: تولیدات خارجی پشتوانه ندارند؛ این محصولات در یک زمانی به کشور آمده و درصورت عیب در قطعه ای پیدا کردن جایگزین آن بسیار سخت می شود.

وی تصریح کرد: این در حالی است که قطعات محصولات داخلی حتی پس از گذشت ۱۰ سال به راحتی یافت می شود.

فعال صنعت لوسترسازی گفت: در بحث صادرات در طول ۱۰ سال گذشته پیشرفت هایی داشته ایم اما چندان راضی کننده نیست.

موسوی مهم ترین مشکل تولیدکنندگان داخلی را عدم حمایت مسئولان عنوان کرد و گفت: ما انتظار داریم دولت جلوی واردات مواد غیرضروری را بگیرد؛ هزینه های گمرکی را کاهش دهد. ما به دنبال دریافت تسهیلات و …، نیستیم.

انتهای پیام/

منبع