صدیف بدری در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: مسئولان و متولیان امر باید هر چه سریعتر به این نابسامانی و دلال‌بازی در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان مرغ پایان داده و به تثبیت قیمت و توزیع مناسب مرغ در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان کمک کنند. وی تصریح کرد: با گذشت ماه‌ها از […]

صدیف بدری در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: مسئولان و متولیان امر باید هر چه سریعتر به این نابسامانی و دلال‌بازی در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان مرغ پایان داده و به تثبیت قیمت و توزیع مناسب مرغ در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان کمک کنند.

وی تصریح کرد: با گذشت ماه‌ها از نابسامانی در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان مرغ، همچنان فراز و نشیب و نوسانات را در عرضه مرغ شاهد هستیم که ضرورت دارد با ثبات بیشتر از فرآیند کشتار تا عرضه مرغ به نحوی عمل شود تا مردم به راحتی به این ماده غذایی دسترسی پیدا کنند.

رئیس مجمع نمایندگان اردبیل با قدردانی از تلاش متولیان کشتارگاه‌ها و عرضه‌کنندگان مرغ در شبکه رسمی توزیع گفت: به نظر می‌رسد برخی دلال‌بازی‌ها در بین کشتار و عرضه مرغ زمینه‌ای را به وجود آورده تا روزانه نوساناتی را در توزیع مرغ در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان شاهد باشیم که این امر با درایت و حمایت مسئولان سازمان جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت به نحوه درست و صحیح مدیریت شده و معایب برطرف شود.

بدری افزود: عرضه مرغ به قیمت‌های مختلف در سطح پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان پسندیده نیست و ما در استان اردبیل به اندازه کافی هم در کشتار و هم عرضه مرغ ظرفیت و توان بالایی را داریم که ضرورت دارد هر چه سریعتر ساماندهی در این عرصه انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: هر چند برخی از فعالان این عرصه از رقابت منفی بین مرغداری‌های کلان با خرد سخن به میان می‌آورند اما این مشکلات و نارسایی‌ها نباید به صحنه توزیع و شبکه عرضه منتقل شود تا التهابی در این بخش به وجود آید.

بدری از حمایت مجلس برای تأمین نهاده‌های دامی با قیمت مناسب خبر داد و اضافه کرد: امسال قرار است با نظم و انضباط بیشتر نهاده‌های دامی تهیه و در بین مرغداری‌ها توزیع شود تا با جوجه‌ریزی مناسب و عملیات کشتار و عرضه مشکلات و نارسایی‌های احتمالی برطرف شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی بهتر است در این فرآیند همراه با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان راهکاری را در نظر بگیرد تا دست دلالان از پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان سوداگری مرغ کوتاه و زمینه توزیع مناسب و مطلوب مرغ به قیمت مصوب فراهم آید.

انتهای پیام/

منبع