به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، فرهاد مجیدی عصر امروز پس از تساوی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم ولی ما در این بازی دیدار به اندازه ۶ بازی قبل خود موقعیت ایجاد کردیم ولی متأسفانه از موقعیت‌های خود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، فرهاد مجیدی عصر امروز پس از تساوی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم ولی ما در این بازی دیدار به اندازه ۶ بازی قبل خود موقعیت ایجاد کردیم ولی متأسفانه از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم.

وی افزود: نفت آبادان تنها به استفاده از یک ضربه ایستگاهی یک امتیاز از ما گرفت. من بازی صنعت نفت آبادان با پرسپولیس و دیدار این تیم با گل گهر را دیده بودم. این تیم جوانان خوبی دارد و در ادامه برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

مجیدی با اشاره به اینکه داور در این بازی دو پنالتی به سود ما نگرفت به کنایه گفت: ولی این اتفاق تأثیری در نتیجه بازی نداشت!

سرمربی استقلال تهران ادامه داد: علت انتخاب این داور با توجه به اتفاقات دو سال پیش را نمی دانم ولی می‌شد به وی بازی‌های دیگری داد.

مجیدی در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی تیمش نیز گفت: از بازیکنان خارجی تیم راضی هستم ولی در این بازی در نواختن ضربات نهایی دقت لازم را نداشتیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره خصوص شدن باشگاه استقلال تهران نیز بیان کرد: لطفاً درباره بازی سوال کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم فوتبال استقلال امروز دوشنبه در هفته هفتم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که این بازی با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید. در این بازی که از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی آبادان شروع شد، مهدی حنفی (۸) برای صنعت نفت و امیرحسین حسین زاده (۳۹) برای استقلال گلزنی کردند.

انتهای پیام/

منبع