به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال فلسطین در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا روز پنجشنبه از ساعت ۲۱ در دومین دیدار خود به مصاف امارات خواهد رفت. امارات در دیدار نخست خود موفق شد با نتیجه ۳ بر یک هنگ کنگ را شکست دهد و تیم ملی فلسطین […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال فلسطین در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا روز پنجشنبه از ساعت ۲۱ در دومین دیدار خود به مصاف امارات خواهد رفت. امارات در دیدار نخست خود موفق شد با نتیجه ۳ بر یک هنگ کنگ را شکست دهد و تیم ملی فلسطین هم با نتیجه ۴ بر یک مغلوب ملی پوشان ایران شد.

«مکرم دابوب» سرمربی تیم ملی فوتبال فلسطین در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه گفت: با توجه به اینکه این دیدار در یکصدمین روز حمله رژیم صهیونیستی به فلسطین برگزار شد و هواداران زیادی برای تشویق تیم آمده بودند کنترل احساسات بازیکنان کار سختی بود. در دیدار با ایران تمرکز کافی را نداشتیم اما بازی با امارات به این شکل نخواهد بود.

وی ادامه داد: هیچ مربی نمی‌خواهد آنچه در بازی با ایران اتفاق افتاد برایش رخ دهد اما بازی با امارات متفاوت است و کسب ۳ امتیاز این دیدار برای ما مهم است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر