به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، آیدین هاشمی ظهر شنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان انگوت اظهار کرد: خط کشی ۷۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل با هدف ارتقای ایمنی راه‌ها در ۴ ماهه اول سال جاری انجام شد. وی از رفع افتادگی هزار کیلومتر از شانه راه‌های استان اردبیل خبر داد و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، آیدین هاشمی ظهر شنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان انگوت اظهار کرد: خط کشی ۷۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل با هدف ارتقای ایمنی راه‌ها در ۴ ماهه اول سال جاری انجام شد.

وی از رفع افتادگی هزار کیلومتر از شانه راه‌های استان اردبیل خبر داد و گفت: در جهت هموارسازی راه‌ها ۴ هزار کیلومتر از حریم راه‌های استان تسطیح شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اصلاح بیش از صد هزار متر از شیب شیروانی راه‌ها بیان کرد: راهداران بیش از ۷۰۰ عدد سرعت‌کاه پلاستیکی، مجازی و آسفالتی را در ۴ ماه گذشته ایجاد و نصب کرده‌اند.

هاشمی ادامه داد: در جهت دید بهتر رانندگان در جاده و جلوگیری از حوادث تهیه و نصب هزار و ۵۰۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی و :۶ هزار عدد تابلوهای الزامی راه‌ها و هزار و ۸۰۰ عدد بازتاب ایمنی در جاده‌های استان نصب شده است.

وی رنگ آمیزی ۷۲ عدد از پایه روشنایی و چراغ چشمک زن، رنگ آمیزی ۲ هزار عدد از پایه تابلو و علائم، انسداد ۹۶ عدد از راه‌های دسترسی غیرمجاز، شستشوی ۶۰ هزار عدد از علائم، تعمیر ۲ هزار عدد از شاخه گاردریل و نصب ۶۰۰ عدد حفاظ در پرتگاه‌ها و آبروها را از دیگر اقدامات راهداران در ۴ ماهه گذشته برشمرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: راهداران به صورت مستمر ۱۸۰ کیلومتر از سیستم روشنایی موجود در راه‌ها و ۱۴ دستگاه تونل استان را نگهداری می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع