کلیم اله وثوقی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی از روستاهای اردبیل اظهار کرد: متاسفانه راه های روستایی در اکثر شهرستان ها دچار خسارت شده اند. وی با بیان اینکه بیشترین خسارات به راه های روستایی شهرستان خلخال وارد شده است گفت: […]

کلیم اله وثوقی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی از روستاهای اردبیل اظهار کرد: متاسفانه راه های روستایی در اکثر شهرستان ها دچار خسارت شده اند.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارات به راه های روستایی شهرستان خلخال وارد شده است گفت: نزدیک به ۲۵ راه روستایی در این شهرستان آسیب دیده است.

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: شهرستان کوثر و مشگین شهر نیز از جمله محورهایی بودند که براثر سیلاب دچار خسارت شده اند.

وثوقی اظهار کرد: برآورد اولیه از خسارتی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان به راه های روستایی استان حکایت دارد.

وی با بیان اینکه در سیل اخیر هیچ یک از محورها مسدود نشده است، اظهار کرد: در حال حاضر مشکلی در عبور و مرور وجود ندارد اما با توجه به از بین رفتن قسمتی از مسیر حرکتی، این محورها نیاز به احداث مجدد دارند.

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی طی امروز و فردا بارش‌های سنگین ادامه‌دار است و امیدواریم شاهد مشکل خاصی نباشیم.

انتهای پیام/

منبع