به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، منابع وابسته به دیوان امیری کویت امروز سه شنبه به تشریح وضعیت سلامتی شیخ مشعل الاحمد الصباح امیر این کشور به دنبال کسالت وی پرداخت. دیوان امیری کویت اعلام کرد که امیر کویت حالش خوب است. بر اساس این گزارش، دیوان امیری کویت به مردم […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، منابع وابسته به دیوان امیری کویت امروز سه شنبه به تشریح وضعیت سلامتی شیخ مشعل الاحمد الصباح امیر این کشور به دنبال کسالت وی پرداخت.

دیوان امیری کویت اعلام کرد که امیر کویت حالش خوب است.

بر اساس این گزارش، دیوان امیری کویت به مردم این کشور درباره وضع سلامتی ولیعهد این کشور ابراز اطمینان داد و اعلام کرد که او در صحت و سلامت است و به دنبال کسالتی که برای او ایجاد شده است نیاز به استراحت موقت دارد.

اسپوتنیک گزارش داد: مشعل ۸۰ ساله برادر نانتی امیر جدید کویت است و از سال ۲۰۰۴ منصب معاون رئیس گارد ملی و قبل از آن هم ریاست سازمان امنیت کویت را داشت. وی فارغ التحصیل دانشکده پلیس انگلیس در سال ۱۹۶۰ است. وی از شخصیت‌های برجسته امنیتی در کویت محسوب می‌شود.

گفتنی است که خانوادهٔ سلطنتی است که بر کویت حکمرانی می‌کند. بر اساس سنت‌های تاریخی، قدرت سیاسی در کویت به نوبت بین شاخه‌های «احمد» و «سالم» این خاندان تقسیم می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید 


انتهای پیام/

منبع