دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس برنده نداشت تا جنگ قهرمانی همچنان ادامه داشته باشد و به دو هفته پایانی کشیده شود.

در آغاز دیدارهای هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه یک بر یک  به پایان رسید.گل پرسپولیس را کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۱۱ به‌ثمر رساند و دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه ۷۸ کار را به تساوی کشاند.

این سومین تساوی شاگردان برانکو پس از توقف برابر ذوب‌‌آهن و سپاهان بود تا پرسپولیس در این زمینه هت‌تریک کند.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد طیبی، ایمان سلیمی، سیداحمد موسوی(۷۷ – محمدرضا آزادی) ، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی، یوکیا سوگیتا، اکبر ایمانی (۵۷- علیرضا نقی‌زاده) و ساسان انصاری.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی(۶۵ – سیامک نعمتی)، بشار رسن(۹۰- شایان مصلح)، امید عالیشاه(۸۲ – سعید کریمی)  و علی علیپور.

نیمه اول

دقیقه ۸: داور همزمان به بشار رسن و اکبر ایمانی به‌خاطر درگیری با یکدیگر اخطار داد.

دقیقه ۱۱: ترابی کرنر سمت راست را به‌صورت پاس به بشار داد. او هم یک ارسال بلند درون محوطه جریمه داشت که ابتدا نوراللهی در شلوغی مدافعان تراکتورسازی با بلند کردن پایش توپ را به‌سمت دروازه اخباری هدایت کرد و بعد از دفع ناقص دروازه‌بان تراکتورسازان کامیابی‌نیا از دوقدمی دروازه توپ را به گل تبدیل کرد.

 دقیقه ۲۵: بشار رسن از جناح چپ به‌خوبی نوراللهی را در محوطه جریمه دید و این بازیکن را صاحب موقعیت عالی گلزنی کرد، اما اخباری با عکس‌العملی زیبا ضربه نوراللهی را برگرداند. در ادامه نوراللهی توپ برگشتی را این بار خیلی نرم به‌سمت دروازه تراکتورسازی زد که مدافع این تیم با ضربه سر توپ را از خط دروازه برگرداند تا نوراللهی بار دیگر با ضربه برگردان ضربه‌اش را بزند که اخباری موفق به مهار این توپ شد.

دقیقه ۴۳: شوت محکم و سرکش نوراللهی از روی دروازه تراکتورسازی در حالتی بسیار خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: داور تشخیص داد که بیرانوند در شروع مجدد بازی تأخیر ایجاد کرده است، از این رو به او کارت زرد نشان داد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۶: ترابی در پشت محوطه جریمه با یک شوت فنی و زیبا اخباری را به زحمت انداخت.

دقیقه ۶۶: اسماعیلی‌فر بهترین موقعیت گلزنی را از دست داد. او در پشت خط شش قدم در حالی که فقط بیرانوند را پیش‌رو داشت مغلوب شیرجه به موقع او شد تا فقط یک کرنر نصیب تراکتورسازی شود.

دقیقه ۷۸: اوت دستی بلند حاج‌صفی از جناح راست پرسپولیس در محوطه جریمه با دفع ناقص مدافعان این تیم همراه بود و اسماعیلی‌فر با یک ضربه روپا دروازه بیرانوند را باز کرد.

دقیقه ۸۷: داور این بار به حاج‌صفی به خاطر اعتراض کارت زرد داد.

دقیقه ۴+۹۰: داور به شایان مصلح به دلیل تمارض در محوطه جریمه تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با این تساوی ۵۷ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند. تراکتورسازی نیز با ۵۰ امتیاز در رده چهارم ایستاد.