معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: به دلیل تشدید شرایط کرونایی جشنواره موسیقی فجر که قرار بود در مشگین برگزار شود، لغو شد.

سعید نوریان در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: این جشنواره قرار بود از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی مشگین‌شهر برگزار شود که به دلیل شرایط کرونایی و رنگ‌بندی مشگین‌شهر در شیوع کرونا لغو شده و به زمان دیگر موکول شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر جشنواره هنرهای تجسمی با مشارکت ۱۱ هنرمند به میمنت ایام‌الله دهه فجر در اردبیل در حال برگزاری است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: ۴۰ هنرمند آثار هنری خود را در رشته‌های مختلف به دبیرخانه ارسال کرده بودند که از بین آنها آثار ۱۱ هنرمند تا ۳۰ بهمن ماه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نوریان تولید آثار متنوع را در این رشته‌های هنری یادآور شد و افزود: همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ ظهر و ۱۵ عصر تا ۱۸ عصر علاقه‌مندان می‌توانند در مجتمع فدک از این نمایشگاه هنرهای تجسمی دیدن کنند.

وی به پخش نمایش راه‌بندان از رادیو تئاتر اشاره کرد و ادامه داد: در قالب جشنواره تئاتر فجر در سالن انتظامی قرار است این نمایش در استان اردبیل روز جمعه ۲۲ بهمن اجرا شده و از رادیو تئاتر پخش شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل خاطر نشان کرد: این نمایش به نویسندگی و کارگردانی سلماز ملکی و بازیگری سلماز ملکی، اکبر صادقی و حسن شیخ‌زاده و سرپرستی فرشید سلامت از طریق رادیو تئاتر پخش خواهد شد تا علاقه‌مندان بتوانند از این اثر ارزشمند استفاده کنند.

انتهای پیام/