انتقال علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم برایتون به تیم فاینورد هلند تقریبا قطعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از سایت « voetbalflitsen» هلند، انتقال علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی از تیم برایتون به فاینورد هلند تقریباً نهایی و کامل شده است.

این سایت نوشت: «رکورد نقل و انتقال برایتون که در سال ۲۰۱۸ از تیم آلکمار با ۲۵ میلیون یورو خریداری شد، اکنون با مبلغی ناچیز نسبت به آن قرارداد، به فاینورد می‌رود. در ابتدا گزارش شد که این وینگر به صورت قرضی به فاینورد می‌رود اما اکنون گزارش‌ها حاکی است که فاینورد به صورت دائمی جهانبخش را جذب می‌کند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «هزینه انتقال فقط چند میلیون یورو است و مهاجم ایران قراردادی سه ساله با فاینورد امضا می‌کند که گزینه تمدید برای یک سال دیگر را هم دارد. انتقال باید در روزهای آینده اعلام شود.»

همچنین سایت «sportnieuws» هلند نوشت: «فاینورد در حال مذاکره با برایتون است. این بازیکن ایرانی تا اواسط سال ۲۰۲۳ با باشگاه لیگ برتری قرارداد دارد اما به نظر می‌رسد انگلیسی‌ها می‌خواهند در یک نقل و انتقال سریع همکاری کنند. انتظار می‌رود این انتقال در همین روزها نهایی شود. هدف این است که فاینورد، مهاجم ایران را دائمی خریداری کند.»

انتهای پیام/