احمد پورعلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با حمایت و پشتیبانی مسئولان استان سعی کردیم تا در سال مالی گذشته اعتبارات خوبی را از تبصره ۱۲ دریافت کنیم که امسال نیز همین رویکرد برای اخذ اعتبارات تا سقف ۹۰ میلیارد تومان جز برنامه‌ریزی ها و هدف‌گذاری هاست. وی تصریح کرد: در سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان از این […]

احمد پورعلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با حمایت و پشتیبانی مسئولان استان سعی کردیم تا در سال مالی گذشته اعتبارات خوبی را از تبصره ۱۲ دریافت کنیم که امسال نیز همین رویکرد برای اخذ اعتبارات تا سقف ۹۰ میلیارد تومان جز برنامه‌ریزی ها و هدف‌گذاری هاست.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان از این محل جذب استان شد تا در بخش‌های مختلف هزینه شود.

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل به رتبه اول امور اقتصادی و دارایی استان در جمع دستگاه‌های گروه عمومی و قضایی اشاره کرد و گفت: با ارزیابی انجام شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل با کسب بیشترین امتیاز توانستیم دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی معرفی شویم.

پورعلی افزود: در حالی که ۴۰ درصد چارت سازمانی امور اقتصادی و دارایی خالی است و ما به شدت با کمبود نیرو روبه‌رو هستیم ولی همکاران ما با تلاش شبانه‌روزی تلاش کردند تا در حوزه‌های مختلف جایگاه ممتاز استانی را به دست آورند.

وی به فعالیت‌های حوزه اقتصادی، مالی و همچنین فروش اموال اشاره کرد و ادامه داد: برای صدور اسناد تک برگی دستگاه‌های دولتی صدور چهار هزار و ۲۰۰ فقره اسناد در سال جاری انجام شده است.

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل فعالیت‌های مناسب ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی را در رسیدگی و سرعت پرداختی ها یادآور شد و خاطر نشان کرد: بخش عظیمی از هدف‌گذاری در بخش تأمین مالی و همچنین وصول درآمدهای استان در نیمه اول امسال تحقق پیدا کرده است.

انتهای پیام/

منبع