به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از شفق نیوز، منابع عراقی اعلام کردند که مقتدی صدر در جلسه با نمایندگان مستعفی جریان صدر تأکید کرده که از استعفا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد. وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس گفت که آنها را دعوت کرده تا یک چیز را بگوید […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از شفق نیوز، منابع عراقی اعلام کردند که مقتدی صدر در جلسه با نمایندگان مستعفی جریان صدر تأکید کرده که از استعفا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد.

وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس گفت که آنها را دعوت کرده تا یک چیز را بگوید و آن اینکه تصمیم گرفته از روند سیاسی کشور خارج شود تا با «مفسدان» به هیچ نحوی شریک نباشد.

رهبر جریان صدر عراق تأکید کرد که می‌خواهد به آنان بگوید که در مرحله آینده در انتخابات هم با «مفسدان» شرکت نخواهد کرد.

وی اعلام کرد: اگر آنها مشارکت کنند من مشارکت نخواهم کرد و این عهد من با خدا و ملت است.

صدر خطاب به نمایندگان مستعفی جریان صدر در پارلمان عراق تاکید کرد: شما نمایندگان و نامزدهای ما خواهید بود و آماده باشید و پراکنده نشوید و منتظر بمانید و خود را به لحاظ عقیدتی و سیاسی و حقوقی تقویت کنید و به ارتباطتان با ملت و من ادامه بدهید.

صدر در این جلسه ضمن تأکید بر اینکه از استفعا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد از این نمایندگان بابت «اطاعت» تشکر کرده است.

منابع عراقی از تدابیر امنیتی که پیش از این جلسه در اطراف منطقه حنانه نجف به عمل آمده بود، خبر داده بودند.

پیش از این مقتدی صدر رهبر جریان صدر از نمایندگان این جریان در پارلمان عراق خواسته بود تا استعفای خود را به رئیس پارلمان ارائه دهند و به دنبال آن محمد الحلبوسی رئیس پارلمان عراق با استعفای نمایندگان جریان صدر موافقت کرده بود.

انتهای پیام/

منبع