به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، دیدار پایانی مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا امروز سه شنبه در گروه C برگزار شد. در یکی از این بازی‌ها، تیم ایران با یک گل، عراق را شکست داد و مستقیم به جام ملت‌ها صعود کرد. ایران همچنین در دور نهایی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، دیدار پایانی مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا امروز سه شنبه در گروه C برگزار شد.

در یکی از این بازی‌ها، تیم ایران با یک گل، عراق را شکست داد و مستقیم به جام ملت‌ها صعود کرد. ایران همچنین در دور نهایی انتخابی جام جهانی حضور خواهد داشت.

در دیگر بازی امروز، تیم بحرین با چهار گل تیم هنگ کنگ را شکست داد اما از صعود به جام جهانی بازماند و برای رسیدن به جام ملت‌های آسیا باید در مسابقات انتخابی شرکت کند.

در این گروه، ایران با ۱۸ امتیاز صعود کرد، عراق با ۱۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفت، بحرین ۱۵ امتیازی شد و هنگ کنگ و کامبوج با ۵ و ۱ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

بحرین که برای صعود به جام جهانی از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده بود، باوجود فراهم بودن همه شرایط از جمله گرفتن ناحق میزبانی بازی‌های برگشت و اختصاص دادن زمین های نامناسب به ایران نتوانست کاری از پیش ببرد.

جدول گروه ایران درپایان دور دوم/بحرین با کارشکنی هم به جایی نرسید

انتهای پیام/

منبع