به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان بعد از بازی پرسپولیس مقابل فولاد بود که باشگاه فولاد با انتشار یک بیانیه اعلام کرد نامه ای به سازمان لیگ در فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به حضور غیر مجاز مدافع پرسپولیس در بازی نوشته است. باشگاه فولاد به بازی کردن محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس معترض بود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان بعد از بازی پرسپولیس مقابل فولاد بود که باشگاه فولاد با انتشار یک بیانیه اعلام کرد نامه ای به سازمان لیگ در فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به حضور غیر مجاز مدافع پرسپولیس در بازی نوشته است.

باشگاه فولاد به بازی کردن محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس معترض بود و اعلام کرد این بازیکن به دلیل محرومیت قادر به حضور در زمین مقابل فولاد نبوده است.

البته مسئولان باشگاه پرسپولیس چهار اخطاره بودن کنعانی زادگان را رد کرده و تأکید کردند که وی در دیدارهای گذشته محرومیت را پشت سر گذاشته است.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان در پاسخ به این سوال که شکایت از مدافع پرسپولیس بر چه مبنایی صورت گرفته بود؟ گفت: ما در باشگاه درخواست های کادر فنی، کادر سرپرستی و هواداران را اجابت می کنیم و موظف هستیم اگر درخواستی به ما می رسد به آن رسیدگی کنیم.

آذری افزود: درباره این موضوع هم کادر سرپرستی و رسانه ای و همچنین هواداران تیم اعتقاد به حضور غیرمجاز مدافع پرسپولیس داشتند و ما هم این نکته را در نامه به فدراسیون فوتبال قید کردیم و حرفی از محرومیت نزدیم.

انتهای پیام/

منبع