به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سرهنگ جواد نوروزی بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه رزمایش همدلی و مومنانه که در سالن نه دی خلخال برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۲ هزار و ۴۵۰ بسته معیشتی از اول ماه مبارک رمضان در بین محرومین و نیازمندان توزیع شده است. وی افزود: در کنار این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سرهنگ جواد نوروزی بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه رزمایش همدلی و مومنانه که در سالن نه دی خلخال برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۲ هزار و ۴۵۰ بسته معیشتی از اول ماه مبارک رمضان در بین محرومین و نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: در کنار این کمک‌ها بیش از ۴۰۰۰ هزار پرس غذای گرم نیز در مساجد، حسینه ها و محلات به همت پایگاه‌های مقاومت بسیج، حوزه شهری امام ره، حوزه روستایی ثارالله، مراکز نیکوکاری کمیته امداد امام ره در بخش شاهرود، هشجین و بخش مرکزی توزیع شده که نشان از همدلی مردم در کمک به محرومین است.

فرمانده سپاه خلخال از طرح منتخب سپاه شهرستان خلخال با عنوان «سی شب، سی مسجد» یاد کرد و گفت: این طرح با هدف خدمات رسانی بسیج در مساجد در ماه مبارک رمضان از اول ماه اجرا شده وهر روز بسیجیان در قالب تیم‌های بسیج جامعه پزشکی و بسیجیان در مساجد هر نقطه از شهر حاضر می‌شوند و اقدام به اندازه گیری رایگان فشار خون، قند خون می‌کنند.

نوروزی تصریح کرد: رزمایش همدلی و کمک مومنانه همچنان تا پایان مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع