به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم ملی فوتسال ایران حالا در جمع هشت تیم برتر جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی است. ایران با کسب دو برد برابر صربستان و آمریکا و قبول یک باخت برابر آرژانتین در مرحله گروهی، به مرحله یک هشتم رسید. ملی‌پوشان ایران شب گذشته در مرحله یک هشتم ازبکستان را با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم ملی فوتسال ایران حالا در جمع هشت تیم برتر جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی است. ایران با کسب دو برد برابر صربستان و آمریکا و قبول یک باخت برابر آرژانتین در مرحله گروهی، به مرحله یک هشتم رسید.

ملی‌پوشان ایران شب گذشته در مرحله یک هشتم ازبکستان را با نتیجه ۹ بر ۸ شکست دادند تا حریف قزاقستان در مرحله یک چهارم شوند.

ایران در حالی با ۱۷ گل زده به مرحله یک چهارم رسیده است که قزاقستان بهترین خط دفاعی جام جهانی را تا به اینجای کار در اختیار دارد.

نقطه قوت قزاقستان، «هیگوئیتا» دروازه‌بان این تیم است که مهارت خاصی در «بازی با پا» دارد و یکی از عوامل مهم صعود این تیم در جام جهانی بوده است.

قزاقستان با دریافت تنها دو گل به مصاف ایران می‌آید. البته قزاق‌ها در جام جهانی هنوز محک جدی نخورده‌اند. آنها در گروه اول مسابقات برابر کاستاریکا ۶ بر یک و برابر لیتوانی هم ۳ بر صفر پیروز شدند. این تیم در بازی با ونزوئلا هم به تساوی یک – یک رسید و در مرحله یک هشتم برابر تایلند، ۷ بر صفر پیروز از زمین خارج شد.

به نظر می‌رسد بازی با ایران، مهمترین و سخت‌ترین چالش قزاقستان در جام جهانی باشد و باید دید شاگردان محمد ناظم الشریعه در این مسابقه چه راهکاری برای حذف حریف خود خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع