قاسم رحیمی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با هدف حمایت از توسعه اشتغال و تولید گام برداشته و در این زمینه به موفقیت‌های حائز اهمیتی در استان اردبیل دست یافته است که یکی از این برنامه‌ها ارائه تسهیلات کم‌بهره به متقاضیان است. وی بیان کرد: در راستای اشتغالزایی، حمایت از […]

قاسم رحیمی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با هدف حمایت از توسعه اشتغال و تولید گام برداشته و در این زمینه به موفقیت‌های حائز اهمیتی در استان اردبیل دست یافته است که یکی از این برنامه‌ها ارائه تسهیلات کم‌بهره به متقاضیان است.

وی بیان کرد: در راستای اشتغالزایی، حمایت از ۲۰۰ طرح تولیدی در دستور کار است که درصدد هستیم با همکاری و مشارکت مسئولان و دستگاه‌های مربوطه به تمامی اهداف خود در راستای فعال‌سازی واحدهای راکد و نیز رونق توسعه و اشتغال کمک کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: گشایش اشتغال و کمک به توسعه طرح‌های اشتغال‌زا برای ما یک اولویت اساسی است.

رحیمی بیان کرد: ۴۵ طرح سردخانه‌ ای با ۶۴ میلیارد تومان اعتبار و ۴۵ طرح تولیدی با ۴۳ میلیارد تومان محقق شده است که این مسئله می‌تواند در تحقق شعار سال و نیز رفع مشکلات اقتصادی نقش شایانی ایفا کند.

وی تصریح کرد: ۱۲۲ طرح با هدف اشتغالزایی با پرداخت ۱۲۳ میلیارد تومان تسهیلات در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع