به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، روز یکشنبه منابع خبری در استان صلاح الدین عراق، اعلام کردند که تروریست‌های داعش تعدادی از ماهی گیران را در استان صلاح الدین کشتند. بر اساس آنچه ناس منتشر کرده است چهار نفر از پنج صیادی که توسط تروریست‌های داعش از منطقه القادریه واقع در جنوب سامرا ربوده شده […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، روز یکشنبه منابع خبری در استان صلاح الدین عراق، اعلام کردند که تروریست‌های داعش تعدادی از ماهی گیران را در استان صلاح الدین کشتند.

بر اساس آنچه ناس منتشر کرده است چهار نفر از پنج صیادی که توسط تروریست‌های داعش از منطقه القادریه واقع در جنوب سامرا ربوده شده بودند کشته شدند. نفر پنجم نیز پس از جراحت‌های زیاد و پس از اینکه داعشی ها تصور کردند مرده است موفق به فرار از چنگ تروریست‌ها شد.

هرچند تروریست‌های داعش در عراق شکست خورده‌اند اما بقایای این گروه تروریستی در نقاط مختلف عراق به دنبال انجام عملیات‌های پراکنده‌ای است. چهارشنبه گذشته یکی از مواضع مهم تروریست‌های داعش در شمال بغداد هدف قرار گرفته شد. این طبق اعلام نهادهای امنیتی عراق، بر اساس اطلاعات محرمانه و دقیق، نیروی هوایی عراق یکی از اهداف مهم عناصر باندهای تروریستی داعش در شمال بغداد را بمباران کرد.

انتهای پیام/

منبع