به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، شامگاه امشب (سه شنبه ۲۹ تیر) تیم فوتبال ذوب آهن با نتیجه دو بر یک مقابل نساجی مازندران تن به شکست داد، بازی که در آن عملکرد فنی ذوب آهن نیز به وضوح ضعیف‌تر از بازی‌های گذشته بود. با این شکست ذوب آهن بار دیگر به منطقه سقوط نزدیک […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، شامگاه امشب (سه شنبه ۲۹ تیر) تیم فوتبال ذوب آهن با نتیجه دو بر یک مقابل نساجی مازندران تن به شکست داد، بازی که در آن عملکرد فنی ذوب آهن نیز به وضوح ضعیف‌تر از بازی‌های گذشته بود.

با این شکست ذوب آهن بار دیگر به منطقه سقوط نزدیک شد و نگرانی‌ها بابت ابقاء این تیم در لیگ برتر به اوج خود رسید و آنها باید برای ابقاء از دو بازی پیش رو حداقل چهار امتیاز کسب کنند تا بدون توجه به وضعیت سایر تیم‌ها در لیگ برتر بمانند.

افزایش نگرانی‌ها بابت ابقاء ذوب آهن باعث تجمع ۴۰ نفری هواداران این تیم بعد از مصاف با نساجی شد، هوادارانی که پشت درهای بسته ورزشگاه فولاد شهر صدای خود را به گوش مسئولان تیم رساندند.

این هوادران انتقاد اصلی و جدی خود را متوجه بازیکنان کردند و بخشی از بازیکنان را به کم کاری متهم کردند و این صدا آنقدر زیاد بود که فضای نشست خبری بعد از بازی را نیز تحت تأثیر قرار داد.

با ورود نیروی انتظامی به مسئله تجمع هواداران به پایان رسید ولی موضوعی که واضح است نگرانی بابت حفظ تیم ریشه دار ذوب آهن در لیگ برتر است.

انتهای پیام/

منبع