فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در قالب رزمایش بزرگ مردمی کمک مؤمنانه تا پایان ماه محرم ۲۵ هزار بسته معیشتی در مناطق مختلف استان اردبیل در بین اقشار نیازمند و محروم جامعه توزیع خواهد شد.

به گزارش آذرمغان به نقل از تسنیم، سردار جلیل بابازاده ظهر امروز در جلسه اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در استان اردبیل اظهار داشت: از اولین روزهای شیوع بیماری ویروسی کرونا همزمان با سراسر کشور با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه با حمایت خیرین و بسیج مردمی در مناطق مختلف استان اردبیل دستگیری از اقشار نیازمند جامعه را در اولویت قرار دادیم.

وی از تداوم رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه تا پایان ماه محرم در استان اردبیل خبر داد و افزود: در قالب رزمایش بزرگ مردمی کمک مؤمنانه تا پایان ماه محرم ۲۵ هزار بسته معیشتی در مناطق مختلف استان اردبیل در بین اقشار نیازمند و محروم جامعه توزیع خواهد شد.

بابازاده ماه محرم و فرصتی برای انجام کارهای خیر دانست و تصریح کرد: با توجه به این که ماه محرم فرصتی برای انجام کارهای خیر و رسیدگی به امور محرومان است باید در تلاش باشیم با اجرای طرح‌هایی از این فرصت‌های مناسب استفاده کرده و در راستای رسیدگی به امور محرومان جامعه نیز گام‌های اساسی برداریم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر اینکه حمایت از اقشار متضرر از شیوع کرونا در جامعه باید در اولویت قرار گیرد بیان کرد: حمایت از اقشار متضرر از شیوع کرونا در جامعه باید در اولویت قرار گیرد و مرحله دوم رزمایش کمک‌ مؤمنانه از دهه امامت و ولایت و عید غدیر خم آغاز شده و تا پایان ماه محرم نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تداوم خواهد یافت.

وی با اشاره به مشارکت خیرین و گروه‌های مردمی در اجرای رزمایش بزرگ به کمک مؤمنانه در سطح استان اردبیل اظهار کرد: امروز در شرایطی قرار گرفته‌ایم باید با ایجاد همدلی از طریق دستگیری و حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه در صدد حفظ آرامش در جامعه و امید آفرینی باشیم به طوری که گروه‌های مردمی و خیرین در استان اردبیل نقش ویژه ایفا کردند.

انتهای پیام/