محمد غنی‌گر در حاشیه نمایشگاه ضیافت اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: چند سالی است در نمایشگاه های مختلف اقدام به عرضه و فروش محصول زیتون می کنیم که با استقبال خوب مردم هم روبه رو شده است. وی اظهار کرد: قیمت زیتون عرضه شده در نمایشگاه ها، به نرخ مصوب […]

محمد غنی‌گر در حاشیه نمایشگاه ضیافت اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: چند سالی است در نمایشگاه های مختلف اقدام به عرضه و فروش محصول زیتون می کنیم که با استقبال خوب مردم هم روبه رو شده است.

وی اظهار کرد: قیمت زیتون عرضه شده در نمایشگاه ها، به نرخ مصوب تعاونی هاست و تقریبا کف قیمت پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان است.

تولید و عرضه کننده زیتون به بالا بودن نرخ کرایه غرفه و کمبود امکانات در نمایشگاه های عرضه محصولات در شهرهای مختلف اشاره کرد و افزود: انتظار داریم نهادها و مسئولان استان ها، شرایط مناسبی را برای حضور فعالان صنفی در نمایشگاه ها فراهم کنند.

غنی گر با اشاره به فواید استفاده از زیتون اظهار کرد: به دلیل قیمت بالا، مردم توان خرید روغن زیتون را ندارند و به همین خاطر استفاده از خود زیتون برای مردم به صرفه است.

وی در پایان اظهار کرد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا خسارت زیادی به زیتون کاران زد و باعث بیکاری بسیاری از کارگران و کارکنان باغات و کارگاههای زیتون شد.

انتهای پیام/

منبع