حمید جودکی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: کرونا و گرانی در سال های اخیر باعث کاهش و بی رونق شدن فعالیت تولیدکنندگان در صنعت چوب شده است. وی اظهار کرد: ما در تولیدات خود بیشتر از چوب راش استفاده می کنیم تا کیفیت کار بهتر باشد و مشتریان از ما راضی […]

حمید جودکی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: کرونا و گرانی در سال های اخیر باعث کاهش و بی رونق شدن فعالیت تولیدکنندگان در صنعت چوب شده است.

وی اظهار کرد: ما در تولیدات خود بیشتر از چوب راش استفاده می کنیم تا کیفیت کار بهتر باشد و مشتریان از ما راضی باشند.

فعال صنعت چوب با بیان اینکه کیفیت تولیدات چوبی داخلی بهتر از تولیدات کشورهای اروپایی نباشد، کمتر هم نیست گفت: البته باید در نظر داشت که بیشتر مواد اولیه ما از جمله پارچه و چوب وارداتی هستند.

جودکی افزود: مردم به دنبال جنس ایرانی هستند و دوست دارند از تولید داخل حمایت کنند.

فعال صنعت چوب با اشاره به افزایش شدید و مستمر قیمت ها در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: ما به عنوان تولیدکننده هم مردم این کشور هستیم و این گرانی بر کار ما نیز تاثیر گذاشته است.

جودکی گفت: دولت هیچ حمایتی از ما نکرده و نمی کند؛ به ویژه از زمانی که موضوع خصوصی سازی مطرح شده کسانی که می تواند روی پای خودشان بایستند در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان هستند.

وی افزود: بیشتر فشارها در بحث گرانی بر روی تولیدکنندگان است؛ چراکه مصرف کننده نهایتا در صورت عدم توان، کالایی را نمی خرد ولی ما تولیدکنندگان هم به لحاظ شغلی و هم به خاطر پرسنلی که با ما کار می کنند، مجبور هستیم مواد را خریداری و جنسی را تولید کنیم.

انتهای پیام/

منبع