به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اکبر ورودی شامگاه چهارشنبه در دیدار با معاون مقام عالی قضائی استان اردبیل با اشاره به لزوم تجهیز و بهسازی ۲۲۵ مکان ورزشی در استان اظهار کرد: تجهیز و بهسازی اماکن ورزشی استان به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. وی از عزم جدی برای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اکبر ورودی شامگاه چهارشنبه در دیدار با معاون مقام عالی قضائی استان اردبیل با اشاره به لزوم تجهیز و بهسازی ۲۲۵ مکان ورزشی در استان اظهار کرد: تجهیز و بهسازی اماکن ورزشی استان به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی از عزم جدی برای توسعه و ارتقای کارکرد ورزشی در اردبیل خبر داد و گفت: توجه شایسته دستگاه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها برای کمک به ورزش استان به عنوان یک مسئولیت اجتماعی لازم و ضروری بوده و برای تأمین اعتبار حصارکشی اماکن توجه و حمایت دست‌اندرکاران نیاز است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه پسرفت ورزش شایسته خطه قهرمان پرور و پهلوان خیز اردبیل نیست، افزود: برنامه‌های اجرایی در راستای افزایش نظارت‌ها و تقویت مدیریت شهرستان‌های استان و حمایت از ورزش‌های قهرمانی و همگانی در اولویت قرار دارد.

ورودی از تمهیدات صورت گرفته برای ارتقای ایمنی و حراست فیزیکی سالن‌های ورزشی با نصب دوربین‌های مدار بسته لازم خبر داد و تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان آماده هر گونه همکاری و حمایت از سرمایه‌گذاران به ویژه در احداث و واگذاری زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سراسر استان است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر