بلیت فروشی اینترنتی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان در اردبیل طبق قوانین فدراسیون جهانی از 27 خرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای شمالغرب اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، در پی سوالات متعدد علاقمندان ورزش و والیبال به اطلاع می رساند طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال، بلیت فروشی هفته چهارم این رقابتها که از ۳۱ خردادماه در اردبیل آغاز می شود، از روز ۲۷ خرداد به صورت اینترنتی در سایت www.shop.rsatm.ir انجام خواهد شد.

از آنجا که هم اکنون هفته سوم این رقابتها در ارومیه در حال برگزاری است برای پرهیز از تداخل امور و سردرگمی علاقمندان و همچنین طبق قوانین فدراسیون جهانی که بلیت فروشی اینترنتی باید ۴ روز قبل از بازی ها انجام شود، سایت بلیت فروشی برای خرید بلیت هفته چهارم غیرفعال است.
ورزش دوستان پس از ثبت شماره ملی و خرید بلیت روزهای مورد علاقه خود، روز مسابقه و برای ورود به سالن حتما کارت ملی را همراه داشته باشند تا بتوانند وارد سالن شده و در صندلی رزرو شده خود مستقر شوند.

بلیت فروشی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان فقط در سایت www.shop.rsatm.ir انجام میشود و سایر سایت های تبلیغاتی و … هیچ بلیتی برای فروش در اختیار نخواهند داشت. ضمن این که بلیت فروشی دستی در سالن برگزاری رقابتها به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

علاقمندان برای پیگیری اخبار رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان و اطلاع از صحت و سقم اخبار جدا از سایت اداره کل ورزش و جوانان به نشانی www.ardebil.msy.gov.ir می توانند در فضای مجازی نیز به نشانی های تلگرامی @Ardebil_sport و @Javanan_ardebil97 و اینستاگرامی Ardebill_sport و javanan_ardebil97 مراجعه کنند. طبیعی است که اخبار مندرج در سایت ها و فضاهای مجازی غیررسمی نمی تواند کاملا مستند و مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل باشد.

انتهای پیام/