استاندار اردبیل گفت: بزرگ‌ترین واحد صنایع تبدیلی گیاه دارویی استان راه‌اندازی می‌‌شود که این امر نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه بانک‌ها و وزارت صمت امری قابل توجه است.

اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در نشست با مدیرعامل بانک کشاورزی اظهار داشت: یکی از موارد قابل توجه و حائز اهمیت در استان اردبیل ارائه تسهیلات لازم و مورد نیاز است که این موضوع در حال حاضر برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

وی با اشاره به این که پیگیری تسهیلات بانک‌های کشور با جدیت در حال پیگیری است بیان کرد: امیدواریم بانک‌های عامل در این زمینه نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی استان اقدامات مناسبی انجام داده شود.

استاندار اردبیل با بیان این که پرداخت دو هزار میلیارد تومان تسهیلات مصوب به استان تحقق یافته است اظهار کرد: ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پایاب سد گیوی مصوب شده که بدون شک تزریق این اعتبار سبب توسعه استان شده و این مسئله می‌تواند در اشتغال‌زایی به شکل مناسب عمل کند.

بهنامجو تصریح کرد: مدیران بانک‌ها باید در راستای اولویت بندی و ارائه تسهیلات بانک‌ها اقدام کنند که باید برنامه‌ریزی‌های لازم در امر زمانبندی تسهیلات و توزیع آن نیز اقدام شود تا بتوانیم خروجی‌های مورد انتظار و قابل توجه را به دست آوریم که این امر نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه است.

وی بیان کرد: بزرگ‌ترین واحد صنایع تبدیلی گیاه دارویی استان راه‌اندازی می‌‌شود که این امر نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه بانک‌ها و وزارت صمت امری قابل توجه است که باید در این راستا تلاش و جدیت ما بر این باشد که بتوانیم از ظرفیت‌های استان اردبیل به نحو احسن استفاده کرده و از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به گیاهان دارویی اشاره کرد.

انتهای پیام/