رسول نوروزی مسئول اجرایی نمایشگاه اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: شانزدهمین دوره نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با هدف حذف واسطه بین خریدار و فروشنده در ادربیل آغاز به کار کرد است. مسئول اجرایی نمایشگاه اردبیل اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۴ واحد تولیدی و بازرگانی از ۷ استان […]

رسول نوروزی مسئول اجرایی نمایشگاه اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: شانزدهمین دوره نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با هدف حذف واسطه بین خریدار و فروشنده در ادربیل آغاز به کار کرد است.

مسئول اجرایی نمایشگاه اردبیل اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۴ واحد تولیدی و بازرگانی از ۷ استان کشور آخرین محصولات خود در زمینه لوازم خانگی را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

وی افزود: این نمایشگاه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از ۲۳ الی ۲۷ خرداد به مدت ۵ روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲ دایر می باشد.

نوروزی ضمن دعوت از عموم مردم استان جهت بازدید از این نمایشگاه افزود: در بحث تبلیغات و اطلاع رسانی محلی با استفاده از ظرفیت شبکه استانی و بیلبورد های شهری و فضای مجازی اقدامات گسترده ای انجام شده است.

نوروزی اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی در رشد اقتصادی صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی و نیز رونق کارگاه های تولیدی و بازاریابی موثر است.

انتهای پیام/

منبع