به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، به دنبال بارش سنگین برف در هفته اخیر و روز سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته کشاورزان و ساکنین روستاها بیش از سایر نقاط کشور خوشحال شدند و به داشتن محصولات پربار در فصل برداشت آینده امیدوار شدند. در این میان برف‌روبی و بازگشایی معابر داخل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، به دنبال بارش سنگین برف در هفته اخیر و روز سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته کشاورزان و ساکنین روستاها بیش از سایر نقاط کشور خوشحال شدند و به داشتن محصولات پربار در فصل برداشت آینده امیدوار شدند.

در این میان برف‌روبی و بازگشایی معابر داخل روستاها به دلیل کبود ماشین‌آلات برف‌روبی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به کندی پیش می‌رود و می‌طلبد تا اهالی روستا نیز به میدان بیایند.

اهالی روستای «جلایر» از توابع بخش مشگین‌شرقی؛ شهرستان مشگین‌شهر با تراکتور و ادوات کشاورزی دیگر پای کار آمدند و ۳ کیلومتر از راه اصلی روستا و نیز معابر داخل روستا را به کمک شهروز احدی؛ راننده تراتراکتور برف‌روبی کنند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل از این اقدام دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و نیز اهالی قدردانی کرد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر