به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، جابر جهانبین عصر شنبه در بازدید سرزده از نانوایی‌های این شهرستان ضمن قدردانی از زحمات نانوایانی که از ساعات اولیه بامداد برای پخت نان با کیفیت تلاش می‌کنند، اظهار کرد: دستگاه‌های متولی نظارت در شهرستان پارس آباد برخورد قاطع با نانوایی‌های متخلف داشته باشند. وی همچنین از برخورد قاطع […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، جابر جهانبین عصر شنبه در بازدید سرزده از نانوایی‌های این شهرستان ضمن قدردانی از زحمات نانوایانی که از ساعات اولیه بامداد برای پخت نان با کیفیت تلاش می‌کنند، اظهار کرد: دستگاه‌های متولی نظارت در شهرستان پارس آباد برخورد قاطع با نانوایی‌های متخلف داشته باشند.

وی همچنین از برخورد قاطع با نانوایانی که علی رغم تذکر کیفیت نان را ارتقا ندهند خبر داد و گفت: نظارت بر وضعیت نانوایی‌های شهرستان، با هدف جلب رضایت مردم با جدیت در دستور کار قرار دارد امروز چند نانوایی که کم فروشی داشته یا نان بی کیفیت تولیدمی‌کردند اعمال قانون می‌شوند.

فرماندار شهرستان پارس آباد بیان کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، تعدادی از نانوایی‌های سطح شهر موظف شده اند که بیش از ساعت کار همیشگی و تا نیمه‌شب اقدام به پخت نان کنند که در این زمینه جا دارد از همراهی و همکاری اتحادیه، صاحبان نانوایی و دیگر عوامل سپاسگزاری و قدردانی کنم.

جهانبین ادامه داد: مردم از ما انتظار دارند تا نان با کیفیت برای آنها تولید شود ما نیز از نانوایان انتظار داریم دقت بیشتری در پخت نان داشته و متناسب با وضعیت آرد نسبت به عمل آوری خمیر اقدام و رضایت مردم را جلب نمایند.

وی از تشدید نظارت‌ها بر نانوایی‌ها و بازار در روزهای آتی خبر داد و گفت: از مردم تقاضا داریم با اعلام هرگونه تخلف به شماره‌های ۱۲۴ و تعزیرات و اتحادیه‌ها، ما را در تنظیم بازار یاری کنند.

انتهای پیام/

منبع