به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از شکست دو بر یک تیم ملی عمان مقابل عربستان در گروه F جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا گفت: ابتدا به عربستان تبریک می‌گویم. برد بزرگی بود. آنها یکی از بهترین تیم‌های عربی هستند. بازیکنان خیلی خوبی داشتند. ما هم بازی خیلی خوبی […]

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از شکست دو بر یک تیم ملی عمان مقابل عربستان در گروه F جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا گفت: ابتدا به عربستان تبریک می‌گویم. برد بزرگی بود. آنها یکی از بهترین تیم‌های عربی هستند. بازیکنان خیلی خوبی داشتند.

ما هم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم اما فکر می‌کنم در لحظاتی از بازی وضعیت را از دست دادیم و نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار AFP مبنی بر اینکه چه اتفاقی برای تیمش در لحظات پایانی افتاد، گفت: عربستان دارای بازیکنان خیلی عالی در سطح عالی است. برخی بازیکنانم در جریان این مسابقه احساس خستگی کردند. اما عربستان تا لحظه آخر دنبال کسب پیروزی بود. پس از گلی که زدیم خیلی خب توانستیم کار را پیش ببریم اما وقتی گل خوردیم تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم. هرچند برخی مسائل مانع از کنترل توپ شد.

سرمربی عمان درخصوص شانس صعود تیمش از گروه F با توجه به این شکست، گفت: نتیجه برای ما خوب نبود اما این بازی تمام شد و تلاش می‌کنیم تا صعود خود را بازی‌های بعدی قطعی کنیم زیرا این هدف ما است. بازیکنان ما خیلی خوب هستند و می‌توانند در ادامه نتیجه بهتری بگیرند.

وی در پاسخ به سوال یک خبرنگار ایرانی نسبت به تأثیر تصمیمات داوری در این شکست، گفت: جو ورزشگاه امروز عالی بود. داور در بخشی از مسابقه عملکرد خوبی داشت اما فکر می‌کنم یکی از بازی‌های سخت بود. نمی‌توانم درمورد داوری حرف بزنم. اعتقاد دارم او عادلانه قضاوت کرد اما فکر می‌کنم اشتباهات سهوی هم داشت.

سرمربی عمان درمورد عملکرد تدافعی تیمش گفت: ممکن است چنین چیزی وجود داشته باشد. ابتدا پس از گلی که زدیم تصمیم گرفتیم تعداد مدافعان مرکزی را بیشتر کنیم اما پس از گلی که خوردیم سعی کردیم روی ضد حملات اقدام کنیم اما متأسفانه گل دوم را خوردیم و باختیم.

پایان پیام /

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر