به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی طارمی در سال ۲۰۲۰ و بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل درخشان در تیم ریوآوه پرتغال، مدنظر تیم پورتو قرار گرفت و با قراردادی به ارزش ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو راهی پورتو شد. باوجود گذشت دو سال از حضور طارمی در پورتو اما هنوز این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی طارمی در سال ۲۰۲۰ و بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل درخشان در تیم ریوآوه پرتغال، مدنظر تیم پورتو قرار گرفت و با قراردادی به ارزش ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو راهی پورتو شد.

باوجود گذشت دو سال از حضور طارمی در پورتو اما هنوز این باشگاه مبلغ انتقال مهاجم ایران را به طور کامل به تیم ریوآوه پرداخت نکرده است.

طبق اعلام نشریه cmjornal پرتغال، پورتو تنها یک میلیون یورو به ریوآوه پرداخت کرده است و همچنان باید مبلغ ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو دیگر به ریوآوه بدهد.

طارمی در دو فصل اخیر با پیراهن تیم پورتو عملکرد درخشانی داشت و یکی از مهره‌های اصلی تیمش محسوب می‌شد. این بازیکن تا سال ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد و فصل بعد هم در این تیم حضور خواهد داشت؛ مگر اینکه در نقل و انتقالات زمستانی به تیم دیگری برود.

پورتو برای فروش طارمی در نقل و انتقالات فعلی مبلغ ۲۰ میلیون یورو در نظر گرفته بود که این مبلغ با توجه به سن طارمی (در آستانه سی سالگی) باعث عقب نشینی بعضی از مشتریان مهاجم تیم ملی ایران شد.

انتهای پیام/

منبع