سیدحامد عاملی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با توجه به ایام بودجه ریزی و ضرورت پیگیری مصوبات سفر بخش عمده ای از منابع مصوب در بودجه ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده و سعی بر این خواهد بود تا از اول سال آینده و با شروع فصل کاری روند تامین اعتبار و […]

سیدحامد عاملی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با توجه به ایام بودجه ریزی و ضرورت پیگیری مصوبات سفر بخش عمده ای از منابع مصوب در بودجه ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده و سعی بر این خواهد بود تا از اول سال آینده و با شروع فصل کاری روند تامین اعتبار و سرعت اجرای پروژه ها را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: البته تا پایان امسال سعی خواهیم کرد تا در دو مرحله ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار را برای پروژه ها  و طرح های زیربنایی استان تامین و تزریق کنیم و در کنار آن با صدور مجوز سازمان برنامه و بودجه قرار است بخشی از اعتبارات از طریق فاینانس بانکی تامین شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: تکمیل راه آهن اردبیل – میانه، به سرانجام رسیدن چهارخطه اردبیل – سرچم، اردبیل – مشگین شهر و اردبیل به سمت مغان با اولویت و تلاش جدی مدیران دستگاه های مرتبط در حال انجام است که استان اردبیل با تکمیل این زیرساخت ها می تواند در حوزه اقتصادی و جذب سرمایه گذاران نیز موفق عمل کند.

عاملی ادامه داد: با توجه به سردسیر بودن استان اردبیل از دولت و مدیران دستگاه های اجرایی درخواست کردیم تا با شروع فصل کاری در سال آینده به سرعت جذب اعتبارات و منابع بودجه ای سالانه در دستور کار قرار گرفته و توزیع اعتبارات را در سرفصل های مختلف انجام دهیم.

وی سیاست بودجه ای دولت را در تعادل بخشی منابع و مصارف و حذف هزینه های زاید یادآور شد و بیان کرد: امیدواریم در استان اردبیل نیز در کنار افزایش منابع درآمدی بتوانیم از طریق فروش املاک دولتی به تامین منابع مورد نیاز پروژه ها کمک کنیم.

انتهای پیام/

منبع