به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، باشگاه فولاد خوزستان در نامه‌ای به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و نائب رئیس فدراسیون فوتبال، خواستار رسیدگی کمیته انضباطی در خصوص استفاده پرسپولیس از بازیکن غیرمجاز شد. در این نامه که در سایت باشگاه فولاد منتشر شده، آمده است: «احتراماً همانگونه که مستحضر هستید در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۵ مسابقه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، باشگاه فولاد خوزستان در نامه‌ای به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و نائب رئیس فدراسیون فوتبال، خواستار رسیدگی کمیته انضباطی در خصوص استفاده پرسپولیس از بازیکن غیرمجاز شد.

در این نامه که در سایت باشگاه فولاد منتشر شده، آمده است: «احتراماً همانگونه که مستحضر هستید در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۵ مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران به میزبانی شهر اهواز برگزار شد. متاسفانه تیم پرسپولیس تهران در تمام طول بازی از حضور آقای محمدحسین کنعانی زادگان استفاده کرد. این در حالی است که مشارالیه در بازی‌های مقابل تیم نساجی مازندران در هفته پنجم در دقیقه ۴۰، استقلال تهران هفته ششم در دقیقه ۷۶، فولاد خوزستان هفته یازدهم در دقیقه ۶۲ و گل گهر سیرجان هفته بیست و پنجم در دقیقه ۶۲، کارت زرد دریافت کرده بود.

لذا عنایت به ماده ۲۳ و بندهای ۲ و ۳ ماده ۴۸ آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر استفاده بازیکن غیر مجاز، مستدعی است دستور بررسی و طرح موضوع در کمیته محترم انضباطی جهت اتخاذ تصمیمات مقتضی مبنی بر استفاده از بازیکنان احتمالی غیرمجاز مبذول فرمایند.»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب در هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر فولاد به نتیجه تساوی بدون گل رسید.

انتهای پیام/

منبع