رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی از پرداخت 7 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات به طرح‌های اشتغال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آذرمغان، سعیدی، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نام‌گذاری سال جهش تولید و برنامه کمیته در راستای توانمند سازی محرومین و ایجاد ۵۳۰ مورد اشتغال پایدار، گفت: در ۹ ماهه سال جاری تعداد ۲۳۳ مورد طرح اشتغال و خودکفایی با پرداخت مبلغ ۷ میلیارد و ششصد میلیون تومان از محل تسهیلات قرض الحسنه بانک‌های عامل و منابع صندوق امداد ولایت ایجاد شده و به صورت ماهانه از این طرح‌ها توسط کارشناسان فنی اشتغال بازدید به عمل می‌آید.

وی با قدردانی از همکاری روسای بانک‌های عامل شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغال به معرفی شدگان کمیته امداد، ابراز امیدواری کرد: در فرصت طلایی دی و بهمن ماه تسهیلات تمامی معرفی شدگان پرداخت تا برنامه عملیاتی شهرستان در این خصوص تحقق یابد.

بهشتی، فرماندار شهرستان گرمی نیز در این جلسه با گرامیداشت سالروز حماسه بزرگ ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم را باید قدر بدانیم؛ گفت: با توجه به اینکه شهرستان گرمی محرومیت بیشتری دارد؛ بانک‌ها باید تسهیل‌گر باشند.

ایشان همچنین در خصوص کمک به واحدهای تولیدی در جهت اشتغال‌زایی و پرداخت تسهیلات به افراد معرفی شده از سوی کمیته امداد و تسهیل و تسریع روسای بانک‌های عامل در دریافت ضامن و همچنین تحقق کامل برنامه اشتغال شهرستان تاکید و توصیه های لازم را ارائه نمود.

در این جلسه مقرر شد؛ بانک‌هایی که در این زمینه بیشترین میزان همکاری را داشته و رتبه برتر را کسب نمایند مورد تقدیر قرار گیرند.

در ادامه روسای محترم بانک‌های عامل در خصوص پرداخت کامل تسهیلات افراد معرفی شده از کمیته امداد قول مساعد همکاری دادند.

انتهای پیام/