شهردار انگوت گفت: با اقداماتی که در طول سه سال گذشته انجام یافته است، شهر انگوت بر روی ریل توسعه قرار گرفته و آینده ای متناسب با شان مردم انگوت رقم خواهد خورد.

کیماس زند اظهار کرد: در پنج ماهه نخست سالجاری اقدامات مطلوبی انجام یافته که از جمله آن می توان به شروع عملیات اجرایی ساختمان آتش نشانی با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد اشاره کرد.

وی افزود: ساختمان آتش نشانی شهرداری انگوت در ۸۰۰ متر مربع مساحت با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی در سه طبقه در شهر انگوت در حال احداث بوده و تکمیل آن برای مواقع بحرانی ضروری است.

شهردار انگوت با بیان اینکه عملیات اجرای بهسازی و آسفالت ریزی پنج کوچه در این پنج ماه نخست سال آغاز شده است، تصریح کرد: این اقدام طبق مصوبه شورا انجام گرفته و به طول ۱۲۰۰ متر انجام خواهد شد و اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی است.

وی ادامه داد: تکمیل عملیات اجرایی ادامه جدول گذاری خیابان جانبازان به طول ۴۵۰ متر با اعتبار ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و همچنین راه اندازی کامل ماسه شویی و نصب باسکول دیجیتالی ۵۰ تنی با اعتبار۱-.۵ میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام یافته است.

زند به اتحاد و همدلی میان اعضای شورای اسلامی شهر انگوت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه فضای همدلی بر شهرداری و شورای شهر انگوت حاکم است و این موضوع سبب تسریع در اجرای پروژه های مختلف شده ومجموعه شهرداری از تعامل آن ها با شهرداری کاملا رضایت مند است.

وی در پایان خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان به شهر انگوت شد و تصریح کرد: از مسئولان استانی تقاضا دارم توجه بیشتری به مرکز بزرگترین بخش استان داشته و اعتبار مناسبی برای ایجاد فضاهای سیاحتی و گردشگری در این شهر اختصاص دهند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : آزادلو