به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، جلال ملکی با اشاره به حادثه انفجار در یک مغازه واقع در بلوار قیطریه گفت: ساعت ۱۳:۴۷ امروز یک مورد انفجار در بلوار قیطریه، بلوار صبا به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً دو ایستگاه در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه اعزام […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، جلال ملکی با اشاره به حادثه انفجار در یک مغازه واقع در بلوار قیطریه گفت: ساعت ۱۳:۴۷ امروز یک مورد انفجار در بلوار قیطریه، بلوار صبا به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً دو ایستگاه در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه اعزام شدند و رسیدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده کردند که چهار باب مغازه که در کنار یک‌دیگر بودند که سه مورد از آن‌ها تعویض روغنی و یکی نیز تعویض رینگ و لاستیک بوده و در بر اساس مشاهدات اولیه در یکی از مغازه‌های تعویض روغنی انفجار شدیدی رخ داده که دو مورد از این مغازه‌ها بیش از ۶۰ درصد تخریب شدند و دو مغازه کناری نیز خسارت‌هایی دیده بودند.

وی اظهار کرد: همچنین شیشه‌های چندین مغازه بر اثر شدت انفجار شکسته بود و چهار دستگاه خودرو که در حوالی این مغازه‌ها بودند، خسارت‌های شدیدی دیده بودند و در مغازه‌ای که دچار انفجار شده بود آتش‌سوزی رخ داده بود که آتش‌نشانان بلافاصله آتش را خاموش کردند.

ملکی از مصدومیت چهار مرد در اثر این انفجار خبر داد و گفت: دو سه نفر از مصدومان حال وخیمی داشتند که از محل حادثه خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اطفا به پایان رسیده است، گفت: در حال حاضر نیروها مشغول ایمن‌سازی و مراحل پایانی عملیات هستند و تا دقایقی دیگر محل برای بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع