به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن تبریک به مناسبت قرار گرفتن دانشمند اردبیلی در جمع دانشمندان برتر جهان این موفقیت را مایه فخر و مباهات استان دانست. در پیام تبریک امام جمعه اردبیل آمده است؛ بسم الله الرحمن الرحیم با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن تبریک به مناسبت قرار گرفتن دانشمند اردبیلی در جمع دانشمندان برتر جهان این موفقیت را مایه فخر و مباهات استان دانست. در پیام تبریک امام جمعه اردبیل آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

با کمال اعتزاز و افتخار قرار گرفتن فرزند برومند و نخبه استان اردبیل جناب آقای دکتر نورالدین قدیمی عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد اردبیل در زمره یک درصد برتر دانشمندان جهان را که برای دومین سال متوالی اتفاق می‌افتد به اهالی مکرم و فضیلت پرور استان اردبیل و ملت بزرگ ایران تبریک عرض می‌کنم.

امروزه استان اردبیل مصداق ” بَلْدَهٌ طَیِّبَهٌ وَ رَبٌّ غَفُورٌ ” از این موفقیت بزرگ و موارد مشابه آن سر به آسمان می ساید و در درگاه حضرت احدیت سر به سجده شکر می‌گذارد انتشار بیش از ۱۸۰ مقاله تخصصی با ۷۵۰۰ ارجاع و حیازت شش ثبت اختراع دو مدال جهانی بخشی از توانمندی‌های علمی این نابغه خاک پاک استان نخبه پرور ماست.

هیچ تردیدی ندارم که ایشان الگوی بسیار خوبی برای جوانان این مرز و بوم خواهد بود و در آینده ستارگان پر تلالویی در آسمان علم و فضیلت استان خواهد درخشید.

از طرف خودم و اهالی مکرم استان به این شخصیت بزرگ علمی فتح سنگرهای جدید علمی را از درگاه حضرت احدیت مسالت دارم‌.

امام جمعه اردبیل موفقیت دانشمند اردبیلی را تبریک گفت

انتهای پیام/

منبع