محمد علیزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به برگزاری سومین جشنواره خدمت رضوی، اظهار کرد: این جشنواره با هدف الگوسازی از فعالیت‌های موفق کانون‌های رضوی، خادم‌یاران و یاوران رضوی در عرصه‌های مختلف انجام می‌شود. وی افزود: در واقع این جشنواره یکی از مهم‌ترین راهکارها برای ارتقای کیفی فعالیت‌ها و الگوسازی اقدامات […]

محمد علیزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به برگزاری سومین جشنواره خدمت رضوی، اظهار کرد: این جشنواره با هدف الگوسازی از فعالیت‌های موفق کانون‌های رضوی، خادم‌یاران و یاوران رضوی در عرصه‌های مختلف انجام می‌شود.

وی افزود: در واقع این جشنواره یکی از مهم‌ترین راهکارها برای ارتقای کیفی فعالیت‌ها و الگوسازی اقدامات در سراسر کشور به شمار می‌رود که یکی از بهترین رویکردها و راهبردها برای شناسایی فعالیت‌های شاخص است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان گفت: این جشنواره همه ساله برگزار می‌شود و سومین جشنواره نیز از آغاز دهه کرامت در ۲۲ خرداد ماه لغایت پایان آذرماه در حال برگزاری است و امکان بارگذاری و ثبت آثار تداوم دارد.

وی در خصوص محورها و بخش‌های این جشنواره خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو بخش کلی ایده‌های خلاق و نوآورانه و فعالیت‌های برتر و الگویی است که محور اصلی شامل ۴ بخش، تقویت شبکه‌های خادم‌یاری، توانمندسازی مخاطبان، جلب مشارکت‌های مردمی به ویژه در بخش یاوران حقوقی و حقیقی، ایجاد حال و هوای امام رضایی است.

آثار خادم‌یاران در قالب یک کتاب چاپ می‌شود

علیزاده با بیان اینکه کل آثار ارسالی در سه بخش مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: آثاری که در خصوص ایده‌های خلاق و نوآورانه مرتبط با دهه کرامت، دهه آخر ماه صفر و ایجاد حال و هوای امام رضایی به ویژه در چهارشنبه‌های امام رضایی باشد مورد توجه است.

وی با درخواست از مشارکت حداکثری همه خادم‌یاران و مسئولان کانون گفت: مخاطبان این جشنواره با مراجعه به سامانه خدمت رضوی نسبت به ثبت آثار خود اقدام کنند زیرا این ایده‌ها مورد استفاده سایر استان‌ها نیز قرار می‌گیرد و در کتاب خدمت رضوی هم از سوی آستان قدس به چاپ می‌رسد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان اردبیل خاطر نشان کرد: خادم‌یاران در بخش بارگذاری تصاویر به کیفیت آن دقت داشته باشند که ۸ اثر را به صورت مجزا از بین آثار یاوران رضوی، کانون‌های خدمت رضوی و محلی، خادم‌یاران و… مورد بررسی قرار می‌گیرد و در مجموع در کل استان ۳۵ اثر جهت تقدیر و جوایز منتخب خواهد شد.

وی یادآور شد: ۴ اثر توسط مشهد مورد ارزیابی ملی قرار خواهد گرفت که ۳ اثر از فعالیت‌های الگویی و یک اثر هم از فعالیت‌های خلاقانه مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع