به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا جمعه در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود. پرسپولیس ایران در منطقه غرب آسیا به همراه الوحده امارات و النصر و الهلال عربستان به این مرحله راه یافته و حریف یکی از این سه تیم خواهد شد. پرسپولیس در مرحله […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا جمعه در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود. پرسپولیس ایران در منطقه غرب آسیا به همراه الوحده امارات و النصر و الهلال عربستان به این مرحله راه یافته و حریف یکی از این سه تیم خواهد شد.

پرسپولیس در مرحله گروهی با الوحده دیدار کرده و یک برد و یک باخت از تقابل با نماینده امارات در کارنامه دارد.

از سوی دیگر النصر با حذف تراکتور و الهلال با حذف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی پای به مرحله یک چهارم گذاشته‌اند.

با توجه به برگزاری مراحل یک چهارم، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان در کشور عربستان به نظر می‌رسد بهترین قرعه برای پرسپولیس در مرحله یک چهارم می‌تواند تیم الوحده امارات باشد به ویژه اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم بگیرد این بازی‌ها با حضور تماشاگران برگزار شود که قاعدتاً شرایط به سود النصر و الهلال رقم خواهد خورد.

در صورتی که در مرحله یک چهارم النصر حریف الهلال شود، این سومین تقابل نمایندگان عربستان در این مرحله از لیگ قهرمانان خواهد بود. سال ۲۰۱۹ الهلال با شکست الاتحاد به نیمه نهایی صعود کرد و در سال ۲۰۲۰ هم تیم النصر موفق به حذف الاهلی در این مرحله شد.

انتهای پیام/

منبع