به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، سارا دشت گرد عصر چهارشنبه در نطق پیش از دستور دویست و چهل و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور مدیرکل بازرسی استان البرز برگزار شد، به موضوع پیگیری صدور پروانه و تعیین تکلیف املاک قولنامه ای اشاره کرد و […]

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، سارا دشت گرد عصر چهارشنبه در نطق پیش از دستور دویست و چهل و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور مدیرکل بازرسی استان البرز برگزار شد، به موضوع پیگیری صدور پروانه و تعیین تکلیف املاک قولنامه ای اشاره کرد و اظهار داشت: این تخلفات شامل دیوارکشی، تفکیک زمین و ساخت طبقه مازاد در زمین‌های قولنامه ای است که البته مستندات آنها به مدیرکل بازرسی شهرداری همراه با تصاویر و موقعیت مکانی گزارش داده شده است.
وی با بیان اینکه بیشتر تخلفات در محدوده زمانی ۲۰ اسفند تا ۱۴ فروردین انجام شده است، تصریح کرد: موضوع پیگیری تعیین تکلیف املاک قولنامه ای که مبالغ مربوطه به عوارض خود را به طور کامل حدود یکسال گذشته پرداخت نموده‌اند باعث ایجاد شائبه شده است.
عضو شورای اسلامی شهر کرج به لیست افراد و املاک قولنامه ای که به شورا اعلام شده است اشاره کرد و یادآور شد: در خصوص املاک قولنامه ای در اوایل اسامی که در لیست موجود برای مناطق دهگانه اعلام شده بود با لیست قبلی کاملاً تفاوت دارد در این راستا دو موضوع مطرح می‌شود اینکه آیا کسانی که پول واریز نموده‌اند از دریافت پروانه منصرف شده‌اند؟ و آیا برای آنان در یکسال گذشته پروانه صادر شده و تعیین تکلیف شده‌اند؟ چنانچه موضوع دوم صحت دارد، در خصوص علت صدور پروانه و بند قانونی که به تعدادی اجازه صدور پروانه داده می‌شود و برای بقیه مناطق و مالکان میسر نبود را به اینجانب اعلام بفرمائید.

انتهای پیام/

منبع