سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بعد از ۱۱ سال رکود، به همت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اعتبار پنج میلیارد تومان سالن ورزشی قره‌قیه مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اکبر ورودی اظهار کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، سالن‌های ورزشی متعدد در روستاها و شهرستان‌های مختلف اردبیل به بهره‌برداری رسید.

وی یکی از این پروژه‌های شاخص را سالن ورزشی قره‌قیه مشگین‌شهر اعلام کرد و گفت: این سالن در سال ۹۰ کلنگ‌زنی شده بود که به دلیل عدم تخصیص اعتبار نیمه‌کاره رها شده بود.

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: سالن قره‌قیه جز طرح‌های ملی است که از سال گذشته با تخصیص اعتبار مناسب احداث آن سرعت گرفت.

ورودی با بیان اینکه این پروژه ورزش روستایی با اعتبار بیش از پنج میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید، افزود: در هفته تربیت بدنی و ورزش شاهد افتتاح پروژه‌های متعدد ورزشی به ویژه در روستاها بودیم.

افتتاح سالن ورزشی قره‌قیه مشگین‌شهر بعد از ۱۱ سال

وی از احداث زمین چمن مینی فوتبال مشگین‌شهر در صورت تأمین اعتبار خبر داد و خاطرنشان کرد: با احداث این زمین‌های ورزشی، زمینه برای توسعه ورزش روستایی فراهم می‌آید.

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل همچنین اضافه کرد: سالن ورزشی روستای قره‌قیه در مساحت یک‌هزار و ۱۷۷ متر مربع به ارزش ۵۰ میلیارد ریال بعد از گذشت ۱۱ سال و به همت و تلاش مجموعه اداره کل ورزش و جوانان افتتاح شد.

انتهای پیام/