حسین پیرمؤذن درگفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: شتاب‌بخشی در راستای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و اعمال مشوق‌های لازم در این زمینه به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است که در این زمینه به دنبال تحقق اهداف تعیین شده هستیم. وی بیان کرد: در حال حاضر اعمال مشوق‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاری […]

حسین پیرمؤذن درگفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: شتاب‌بخشی در راستای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و اعمال مشوق‌های لازم در این زمینه به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است که در این زمینه به دنبال تحقق اهداف تعیین شده هستیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر اعمال مشوق‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاری در استان پایین است که به همین منظور از مدیریت جدید استان اردبیل انتظار می‌رود نسبت به اعمال مشوق‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذار خارجی در طرح‌های مختلف استان اردبیل، اقدامات لازم و اساسی انجام یابد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی اردبیل گفت: مقدمات اولیه برای اتصال راه‌آهن اردبیل به جمهوری آذربایجان نیز در دستور کار قرار گرفته که هدف اصلی در این زمینه ورود به پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان روسیه و کشورهای cis است که امید می‌رود مسئولان اجرایی در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

پیرمؤذن تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و اعمال مشوق‌های لازم برای فعال‌سازی مناطق ویژه اقتصادی همچون منطقه اقتصادی نمین و پیگیری آن در سال‌های اخیر یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه تمهیدات لازم و اساسی اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: عملیاتی و اجرایی شدن طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای در استان اردبیل از اقدامات استاندار سابق اردبیل بود که نقش خوبی در این زمینه‌ها انجام یافت و از طرفی برای رفع موانع تولید نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافت که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

انتهای پیام/

منبع